!!! Border terrier puppies !!!

 

Roman & Jana
T R O J K O V I

743 01, Tísek 166
Czech republic
 
ROMAN
+420603729542
r.trojka@centrum.cz

JANA
+420603175839
khammi@centrum.cz

Původní / Previous web
z Romanova chovu
CZ / EN

Barbara z Angeliky

(Uny z Otmického polesí & Dor Ulja-Morava)

Narozena / Born

5.6.2011

 

CAJC, BOJ
2x CAC CZ, CACIB, 2x BOB

Czech Champion of Beauty
Completed International champion requirements

RODOKMEN
PEDIGREE
PRACOVNÍ ZKOUŠKY
WORKING EXAMS
VÝSTAVY
SHOW RESULTY

Vždy jsem měl rád práci ohařů a během života jsem jich také řadu cvičil a předváděl na zkouškách a soutěžích. Po pár letech, kdy jsem žil pouze s border teriéry, mi ale ohaři začali chybět, tak jsem se rozhodl si k bordíkům pořídit ještě i většího parťáka. Volba padla na malého münsterlandského ohaře, který mi padl do oka díky své nátuře i líbivému zevnějšku. Neváhal jsem ani chvíli, když jsem se dozvěděl o plánovaném opakovaném spojení feny Uny z Otmického polesí se psem Dor Ulja-Morava. Měl jsem možnost vidět jedince z prvního vrhu, kteří se mi líbili jak exteriéově, tak zejména povahově. Jistá dávka ostrosti spojená s ovladatelností a loveckou náruživostí, to bylo to, co jsem od tohoto malého "špiona" čekal a čeho jsem se u mé nové fenky Barbary z Angeliky také dočkal. Bára je dokonalý domácí mazel a na lovu je s ní radost pracovat.


I have always loved pointers and work with them. Many of them I have trained during my life and I was with them on hunting exams and competitions. After some years with border terriers only I miss pointers so I decided to have some bigger friend for my border terriers. Choice was a smaller pointer - small münsterlander. I like this breed because their nice temperament and beautiful exterior. When I found litter out from Uny z Otmickeho polesi and Dor Ulja-Morava, I wanted to have puppy from this repeated combination. I saw some puppies from their first litter and they are so beautiful dogs with strong temperament. So I am proud owner of Barbara z Angeliky (Bara). In pedigree of both parents are many famous "moonsters" from Germany, country of origin of this breed.

Barbara is beautiful girl with strong bones and nice body development. She was on some dog shows and she already is Czech champion of beauty. She is great family dog.